Devátý život Louise Draxe

Thriller / Kanada / Velká Británie / USA / 2016 / 108 min / titulky.
Režie: Alexandre Aja
Scénář: Max Minghella
Kamera: Maxime Alexandre
Hudba: Patrick Watson
Hrají: Jamie Dornan, Sarah Gadon, Aaron Paul, Barbara Hershey, Molly Parker, Oliver Platt

Devítiletý Louis Drax zažil za svůj krátký život již osmkrát setkání se smrtí. Každý rok ho potkala strašlivá, téměř fatální nehoda. Přežil otravu, rozdrcení, zasažení elektrickým proudem, těžké zlomeniny, skoro umrznul a utopil se.
Během oslavy devátých narozenin, se svou matkou Natalie a otcem Peterem, utrpí chlapec svou nejtěžší nehodu. Spadne z okraje vysokého útesu do ledové vody. Zemře při převozu do nemocnice.

Po dvou hodinách v márnici však Louis začne znovu dýchat. Z nějakého nevysvětlitelného důvodu opět nezemřel.
Jeho případu se ujímá slavný dětský neurolog, doktor Allan Pascal, který chce odhalit pravdu o Louisově bizarním životě a podivných okolnostech jeho smrtelné nehody. Pomocí moderních technologií se Allan vydává do spletitých zákoutí mysli paralyzovaného dítěte.

Jeho život však začínají sužovat děsivé náhody. Záhadné zmizení Louisova otce Petera a vzrůstající přitažlivost k Natalii přináší doktorovi komplikace, na které není připraven. Allan se propadá do spleti záhad na hranici reality a fantazie. Klíč k rozluštění temných událostí pravděpodobně leží hluboko v mysli spícího chlapce…

Thriller Devátý život Louise Draxe byl natočen podle stejnojmenného knižního bestselleru britské spisovatelky Liz Jensen. Režie se ujal mistr temných, hororových příběhů, Alexandre Aja (Hory mají oči, Zrcadla, Noc s nabroušenou břitvou). Hlavní role doktora Pascala se ujal Jamie Dornan, jenž se po filmu Padesát odstínů šedi zařadil mezi nejžádanější herce Hollywoodu. Po jeho boku se představí Aaron Paul (Need for Speed, TV seriál Perníkový táta), Sarah Gadon (Drákula: Neznámá legenda) či Oliver Platt (X-Men: První třída).

Devátý život Louise Draxe

Programy ke stažení

Vyhledat film

Předprodej vstupenek

Divadlo Karla Pippicha
603 881 003

Informační centrum
469 657 821

Pokladna Městského kina
733 610 269

Online rezervace
Online rezervace jsou zrušeny 20 minut před začátkem představení.

    
    
   Obchodní podmínky