EKOTOPFILM • mezinárodní festival filmů o trvale udržitelném rozvoji

EKOTOPFILM • MEZINÁRODNÍ FESTIVAL FILMŮ O TRVALE UDRŽITELNÉM ROZVOJI

NEJLEPŠÍ FILMY O ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ Z CELÉHO SVĚTA.

Oceněné dokumentární filmy o krásách přírody, záhadách lidského zdraví, neobvyklých způsobech života a překvapivých řešeních klimatických změn přiváží Ekotopfilm.

Veškerý program festivalu je zdarma.

V říjnu proběhl v Praze úplně poprvé festival Ekotopfilm, na kterém mezinárodní porota vybrala z 81 dokumentárních filmů z 23 zemí a 6 kontinentů ty nejlepší. Ty teď přijíždí i do Chrudimi. Co vás čeká? Snímky, které ukazují krásu a bohatost přírody z celého světa, přinášejí nejnovější vědecké poznatky a nabízejí překvapivá řešení klimatických problémů.

V pozoruhodném dokumentu Lidské tělo: mikroskopické safari se vydáte na výlet za exotickými tvory, nikoli ovšem v přírodě, ale přímo v našem těle. I u přírodopisného filmu se člověk může zasmát! To dokazuje snímek Yellowstone, který přináší jedinečné zábavné záběry zvířat a nadchne hlavně špičkovou filmařskou technikou, díky níž máte pocit, jako byste se vskutku ocitli uprostřed divoké přírody. Dechberoucí je i snímek našeho slovenského porotce Pavola Barabáše o domorodém africkém kmenu Suri, ve kterém máte pocit, že jste se ocitli v jiné době na jiné planetě a ne v 21. století. Zábavná lifestylová road movieVaření z odpadu, kterou provází sympatický kuchař David, zase ukáže, jaké delikatesy se dají uvařit ze zbytků potravin, které bychom běžně vyhodili. Kratší slovenský dokument Klimatická chyba nabídne efektivní řešení, jak si poradit s klimatickými změnami.

Těšíme se na Vás!

EKOTOPFILM • mezinárodní festival filmů o trvale udržitelném rozvoji
EKOTOPFILM • mezinárodní festival filmů o trvale udržitelném rozvoji

Vyhledat film

Předprodej vstupenek

Divadlo Karla Pippicha
603 881 003

Informační centrum
469 657 821

Pokladna Městského kina
733 610 269

Online rezervace
Online rezervace jsou zrušeny 20 minut před začátkem představení.

    
    
   Obchodní podmínky