Filmový klub - Ermitáž

Itálie / 2019 / 90 min
Režie: Michele Mally

Podzimní kolekci Umění v kině uzavírá prohlídka po jedné z nejslavnějších galerií světa – petrohradské Ermitáži. Průvodcem bude neméně slavný Toni Servillo (Velká nádhera), který představí velkolepé sbírky tohoto rozsáhlého muzejního komplexu v dokumentárním snímku Ermitáž – síla umění.

Umělecké sbírky, které obsahují až 3 miliony děl, ukrývají skvosty Rembrandta, El Greca, da Vinciho, Raffaela nebo Caravaggia, budou divákům poprvé přiblíženy ve vysokém rozlišení a kvalitě na velkém plátně. Příběh jedné z nejnavštěvovanějších a nejmilovanějších muzejních sbírek na světě je zde pro Vás.

Oscarový herec Toni Servillo (Velká nádhera) provází velkolepým dokumentárním filmem Ermitáž – síla umění a vypráví tak velký příběh, který se postupně za 250 let odehrál na chodbách tohoto slavného muzea i v ulicích magického Petrohradu. Film přibližuje historii na pozadí napoleonských válek, revoluce v roce 1917 i totalitní éry ve 20. století až do současnosti. Ve sbírkách Ermitáže se ukrývají cenná díla velikánů, jakými byli Leonardo, Raffael, Van Eyck, Rubens, Titian či Rembrandt, která film zobrazuje vůbec poprvé ve vysokém rozlišení na velkém plátně.

Programy ke stažení

Vyhledat film

Předprodej vstupenek

Divadlo Karla Pippicha
603 881 003

Informační centrum
469 657 821

Pokladna Městského kina
733 610 269

Online rezervace
Online rezervace jsou zrušeny 20 minut před začátkem představení.

    
    
   Obchodní podmínky