Nezkrocená Brazílie (Motani)

CESTOPISNÁ PŘEDNÁŠKA

VELMI ÚSPĚŠNÝ, NEJBOHATŠÍ A NEJPESTŘEJŠÍ CESTOVATELSKO-GEOGRAFICKÝ PROJEKT

KATEŘINY & MILOŠE MOTANI

Na naší náročné cestě nás čeká krásné a nebezpečné město RIO DE JANEIRO – zaoblené kopce, Cukrová homole, socha Ježíše Krista, pláž Copacabana, chudinské čtvrtě favely a pestrobarevné grafity.

Poté se vydáme do bažinaté oblasti PANTANAL hledat vzácného papouška ARU HYACINTOVÉHO. Uvidíme spousty dalších nejrůznějších ptáků, pestrobarevné papoušky, objevíme strom plný TUKANŮ.

Budeme lovit na udici i DRAVÉ PIRANĚ. Zuby na nás vycení všudypřítomní kajmani. Spatříme divokého MRAVENEČNÍKA, podivné KAPYBARY - "vodní prasata", prasátka pekari, nosály, šikovné opice malpy, plaché tapíry, lišky i malého ocelota. Několik dní budeme hledat vzácné opičky LVÍČKY ZLATÉ.

Ochutnáme pravé churrasco – výborné maso na grilu. Uvidíme, jak se pěstuje cukrová třtina, maniok, bavlna, káva a kakao. Nevynecháme ani pravé brazilské RODEO, ani fotbal. Navštívíme také stará barevná koloniální města i moderní hlavní město Brasília.

S nosály v patách prozkoumáme důkladně vodopády Iguaçu – nejmohutnější vodopády na světě. V oblasti Bonita pak budeme obdivovat neskutečný PODVODNÍ SVĚT, mezi barevnými rybičkami si budeme připadat jak v akváriu. Slaníme se i do 72 metrů hluboké tajuplné JESKYNĚ.

Krátce před karnevalem nás však skolí nebezpečná nemoc horečka DENGUE. Nejsilnějším lékem je sama nezkrocená Brazílie – barevná, veselá, dravá, divoká a roztančená. SAMBA, nekonečné hodiny hudby a tance nás nakonec postaví na nohy.

Na naší třetí brazilské cestě pronikneme do srdce AMAZONIE, kde hned na druhý den zažijeme něco vskutku hrozného! Poté však přecejen pokračujeme v naší plánované cestě.

Lodí poplujeme po ohromné řece Amazonce, setkáme se s amazonskými INDIÁNY, prozkoumáme hluboký prales. Uvidíme roztomilého lenochoda, obrovskou ANAKONDU a různé opice. Zaplaveme si dokonce s divokými RŮŽOVÝMI DELFÍNY! Poté prozkoumáme různorodé a úchvatné brazilské pobřeží. Necháme se strhnout rytmickou brazilskou hudbou a tancem. Zažijeme další nevšední příběhy. 

Předprodej vstupenek v Divadle Karla Pippicha, tel. 603881003, PO-ČT 14–18, PÁ 14–17 h nebo v Turistickém informačním centru Chrudim, tel. 773993333, PO-PÁ 8-12, 12:30-16, SO 8-12. Online předprodej je k dispozici na uvedeném odkazu.

Nezkrocená Brazílie (Motani)
Nezkrocená Brazílie (Motani)
Nezkrocená Brazílie (Motani)
Nezkrocená Brazílie (Motani)
Nezkrocená Brazílie (Motani)
Nezkrocená Brazílie (Motani)
Nezkrocená Brazílie (Motani)
Nezkrocená Brazílie (Motani)

Vyhledat film

Předprodej vstupenek

Divadlo Karla Pippicha
603 881 003

Informační centrum
469 657 821

Pokladna Městského kina
733 610 269

Online rezervace
Online rezervace jsou zrušeny 20 minut před začátkem představení.

    
    
   Obchodní podmínky