Smolný pich aneb pitomý porno

Drama / komedie / Rumunsko / Chorvatsko / ČR / Lucembursko / 2021 / 106 min / titulky / do 18 let nepřístupné

Vítěz MFF Berlinale od režiséra Radua Judeho. Nekonvenční, satirický film o nenápadné učitelce, jejíž kariéra se ocitne v ohrožení, když se na internetu objeví video, v němž se oddává sexu se svým manželem.

Kariéra učitelky Emi se ocitne v ohrožení, když se na internetu objeví video, v němž se oddává sexu se svým manželem. Nenápadná třicátnice je proto postavená před rodiče svých žáků, kteří mají rozhodnout o jejím setrvání v učitelském sboru na prestižní střední škole. Nekonvenční, satirický film režiséra Radua Judeho upoutal porotu MFF Berlinale, kde získal Zlatého medvěda. Přináší humorný a dráždivý pohled na současnou pokrytectvím nasáklou společnost libující si v předsudcích a ponížení.

Proč tento film:

"Vítězství filmu na Berlinale je také velkým úspěchem českého producenta Jirky Konečného, který se na filmu Smolný pich koprodukčně podílel. Během gratulování jsme zjistili, že sdílíme chuť najít pro tento mimořádný film ideální způsob uvedení napříč kiny, internetem a festivaly. Dohodli jsme se na plánu, který je na míru šitý aktuální situaci a tomuto konkrétnímu filmu. Je to pro nás vzrušující moment, protože věříme, že se Smolný pich dostane k co nejvíce divákům. Zaslouží si to (ten film, i ti diváci)."

Ivo Andrle, Aerofilms

Vyhledat film

Předprodej vstupenek

Divadlo Karla Pippicha
603 881 003

Informační centrum
469 657 821

Pokladna Městského kina
733 610 269

Online rezervace
Online rezervace jsou zrušeny 20 minut před začátkem představení.

    
    
   Obchodní podmínky