VARY V CHRUDIMI - Dvojitý milenec

VARY V CHRUDIMI

Přijďte na to nejlepší z letošního karlovarského filmového festivalu a k tomu si vychutnejte výborné oplatky, Mattoni, Becherovku, pivo Karel nebo jelenní medailonky. Těšíme se na Vás.

Letos se můžete těšit na chytrou americkou romantickou komedii podle skutečného příběhu Pěkně blbě, francouzský psychoerotický thriller Dvojitý milenec a mladý odvážný debut z berlínského prostředí Axolotl Overkill.

Pátek 14. července ve 20 h • DVOJITÝ MILENEC

Drama / thriller / Francie / 2017 / 107 min / titulky
Režie: François Ozon
Hrají: Marine Vacth, Jérémie Renier, Jacqueline Bisset, Myriam Boyer, Dominique Reymond

Chloé, mladá křehká žena se sklony k depresím, začne docházet na psychoterapii a bezhlavě se zamiluje do svého psychologa Paula. Poté, co se milenci sestěhují, začne Chloé zjišťovat, že v Paulově minulosti něco nehraje, až objeví existenci jeho jednovaječného dvojčete. Proč Paul přede všemi skrývá, že má bratra? Jaké dávné tajemství je spojuje a rozděluje? A jde skutečně o dvojče, nebo jen o promyšlenou lež, kterou se Paul snaží zakrýt druhý život svého temnějšího já?

Erotikou prosycený thriller z tvůrčí dílny zkušeného francouzského režiséra Françoise Ozona je promyšlenou filmařskou poctou legendárním snímkům jako Rosemary má děťátko, Příliš dokonalá podoba nebo Základní instinkt.

VARY V CHRUDIMI - Dvojitý milenec
VARY V CHRUDIMI - Dvojitý milenec
VARY V CHRUDIMI - Dvojitý milenec
VARY V CHRUDIMI - Dvojitý milenec

Vyhledat film

Předprodej vstupenek

Divadlo Karla Pippicha
603 881 003

Informační centrum
469 657 821

Pokladna Městského kina
733 610 269

Online rezervace
Online rezervace jsou zrušeny 20 minut před začátkem představení.

    
    
   Obchodní podmínky