VARY V CHRUDIMI - Pěkně blbě

VARY V CHRUDIMI

Přijďte na to nejlepší z letošního karlovarského filmového festivalu a k tomu si vychutnejte výborné oplatky, Mattoni, Becherovku, pivo Karel nebo jelenní medailonky. Těšíme se na Vás.

Letos se můžete těšit na chytrou americkou romantickou komedii podle skutečného příběhu Pěkně blbě, francouzský psychoerotický thriller Dvojitý milenec a mladý odvážný debut z berlínského prostředí Axolotl Overkill.

Čtvrtek 13. července ve 20 h • PĚKNĚ BLBĚ

Komedie / romantický / USA / 2017 / 119 min / titulky
Režie: Michael Showalter
Hrají: Holly Hunter, Zoe Kazan, Ray Romano, Kumail Nanjiani, Aidy Bryant, Bo Burnham, Adeel Akhtar

Kumail je stand-up komik, příležitostný řidič Uberu a největší fanoušek Akt X. Emily studuje psychologii, má skvělý smysl pro humor a rozhodně se teď nechce vázat. Alespoň do chvíle, než vyrazí na večer stand-up komiků. Duchapřítomný Kumail Emily okamžitě padne do oka, a i když oba tvrdí opak, brzy je jasné, že nepůjde jen o záležitost na jednu noc. Nadějně se rozvíjející vztah ale naruší záhadná nemoc, která Emily uvrhne do umělého spánku. Teprve v nemocnici se potkává Kumail s jejími svéráznými rodiči, kteří se přes počáteční nedůvěru s Kumailem postupně sbližují, což generuje řad u zábavných situací.

Chytrá romantická komedie z produkce Judda Apatowa (40 let panic, Zbouchnutá) vypráví skutečný příběh populárního amerického komika, který ve filmu hraje sám sebe, a stala se na festivalu Sundance diváckým hitem.

VARY V CHRUDIMI - Pěkně blbě
VARY V CHRUDIMI - Pěkně blbě
VARY V CHRUDIMI - Pěkně blbě
VARY V CHRUDIMI - Pěkně blbě

Vyhledat film

Předprodej vstupenek

Divadlo Karla Pippicha
603 881 003

Informační centrum
469 657 821

Pokladna Městského kina
733 610 269

Online rezervace
Online rezervace jsou zrušeny 20 minut před začátkem představení.

    
    
   Obchodní podmínky